Yalıtım Sıvası

Yalıtım Sıvası

İçerdiği inorganik doğal agreglar ve kullanılan üst düzey teknoloji sayesinde; ısı, ses, sı ve yangına karşı yapıların yalıtımını sağlayan sıvadır. Yüksek difüzyon (nefes alabilme) özelliğine sahip A1 yanmaz sınıfta beyaz renkte üretilen çok amaçlı bir sıvadır.

Yapıların dış cephelerinde taşıyıcı sistemlerde dahil olmak üzere tüm duvar yüzeylerine (kaba yada ince sıva, tuğla, gaz beton, bims blok, beton yüzeyler, briket vb. ) direkt olarak uygulanır.  

Yalıtımlı Dış Cephe Sıvası

Yapısında çimento, perlit ve doğal agregalar bulunan dış cephe sıvasıdır. Kullanılan ileri teknoloji sayesinde ısı, ses, yangın ve su yalıtımı sağlar. A1 yanmazlık özelliği ile birlikte binaların nefes almalarına imkan verir.

Yalıtımlı İç Cephe Sıvası

İç cephe yalıtım sıvası ses, ısı ve yangın yalıtımının yanında suya dayanıklı yapısı nedeniyle nem oluşumu ve su sızıntılarında iç cephenin deforme olmasına engel olur.  A1 sınıfı yanmaz özelliği bulunan, nefes alabilen ve kolay uygulanabilen, ekonomik bir yalıtım malzemesidir. Kullanıldığı yüzeylerde ayrıca sıva uygulamasına gerek duyulmaz.

Yalıtımlı Tesviye Şapı

İç mekanlarda ve kat aralarında, yatay yüzey zeminlerin sıcağa, soğuğa ve ısıya karşı yalıtımını tek ürünle sağlayan A1 sınıfı yanmaz şap malzemesidir. Hafif ve sağlam yapıda olup, yangın bariyeri görevi yapar, terleme, küf ve nem oluşumunu engeller.

Yalıtımlı Tesviye Teras Şapı

Binaların direk dış etkilerine maruz kalan, kullanıma açılması planlanan teras, balkon gibi yatay yüzeylerde alt katlarda yaşanacak konfor problemini engellemek amacıyla, sıcak, soğuk, rutubet, suya karşı yalıtılmasını sağlayan yanmaz şap malzemesidir.

A1 Yanmaz Dolgu

Duvarların yüzey tesviyesinde sarfiyatın fazla olması durumunda yada yalıtımlı sıva kalınlığının fazla olması gereken bölgelerde ürün sarfiyat maliyetini azaltmak ve elektrik şaftları gibi yanmaz özellikte kaplama gerektiren yüzeylerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. A1 sınıfı yanmazlık, ısı, ses ve yangın izolasyonu özelliğine sahiptir.