Hakkımızda

Hakkımızda

ZEN YALITIM HAKKINDA

Uzun zamandan beri Yapı Malzemeleri Ticareti alanında hizmet veren ZEN YALITIM, inşaat ve yapı sektörünün her alanında ihtiyaç duyulan ürünlerin tedarik ve satışını yapmaktadır.

ZEN YALITIM güçlü temellere ve üstün tecrübelere sahip bir şirkettir. Profesyonel ve dinamik ekibi, sektör ihtiyaçlarını analiz etme ve uygulama konusunda tam nitelikli ve donanımlıdır.

ZEN YALITIM markasının arkasında yatan güç, kurumsallığı ve heyecanını her geçen gün yenileyen genç ve dinamik ekibidir.

Çağdaş ve modern çalışma detayları ile güçlü ve güvenilir yapısı; ZEN YALITIM’ın   sektör içindeki fiyat, zaman ve güven kaygılarını ortadan kaldırarak, mutlu müşteriler biriktirmesinin en büyük teminatıdır.

ZEN YALITIM İLE ÇALIŞMAK

ZAMANDAN TASARRUF EDERSİNİZ

Tüm Yapı Malzemeleri ihtiyaçlarınızı tek bir çağrı ile tek bir kaynaktan, en uygun fiyatlarla ve aynı gün sevkiyata uygun olarak sipariş edebilir, satın alma süreçlerinin, iş akışınızı engellemesinin önüne geçebilirsiniz.

DOĞRU ÜRÜNE ULAŞIRSINIZ

ZEN YALITIM, alanında en başarılı tedarikçilerle anlaşma içindedir. Geniş ürün yelpazesi ve avantajları sayesinde en doğru ürüne hemen ulaşabilirsiniz.

UZMAN DANIŞMANLIK VE DESTEK ALIRSINIZ

Bazen ürün araştırması yapmak, doğru ürünü ya da miktarını belirlemek zorlu bir iş haline gelebilir. ZEN YALITIM, ücretsiz danışmanlık hizmeti ile hangi ürünü ya da ne kadar ihtiyacınız olabileceğini uygulama alanınıza ait birtakım bilgilerle hemen elde edebilirsiniz. Geniş çaplı projelerinizde rapor halinde alabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz.

DÜNYANIN HER NOKTASINA SEVKIYAT ALIRSINIZ

Ürünlerinizin dünyanın ya da ülkemizin her hangi bir noktasına sevkiyatını sipariş aşamasında belirleyebilirsiniz. ZEN YALITIM, tüm transfer süreçlerini planlayarak istediğiniz adrese ürünlerin ulaşmasını sağlar. Siz teklif alın, sipariş verin gerisini uzmanlarımıza bırakın. En hızlı ve en ekonomik koşullarda sevkiyatınızı bize bırakın.

EN UYGUN FİYATI ALIRSINIZ

ZEN YALITIM, en uygun fiyat politikasının sonuna kadar arkasında ve iddiasındadır. En uygun ürünü en uygun fiyata sipariş etmeniz için teklif almanız yeterlidir. Üstelik avantajlı ödeme koşulları ile. Hemen karşılaştırın!

“Geniş ürün yelpazesi, en uygun fiyat avantajı ve ayrıcalıklarla dolu bir dünya…”

ZEN YALITIM’ ın   güçlü, güvenilir “Yeni Nesil” ticaret anlayışı ile tanışın!